IZBA ADWOKACKA W ŁODZI
adwokatura polska
wyszukaj adwokata

KRYSZTAŁOWE SERCE DLA TORUŃSKICH ADWOKATÓW

Drukuj artykuł drukuj artykuł
« powrót do Galeria

W dniu 06 marca 2015 roku w Dworze Artusa w Toruniu po raz XX - ty zostały przyznane Kryształowe Serduszka -  nagrody Dziennika Toruńskiego „Nowości” dla tych, którzy w minionym roku włożyli najwięcej pracy w pomoc osobom potrzebującym.

Na szczególną uwagę zasługują laureaci Kryształowego Serduszka – grono toruńskich młodych adwokatów, którzy pod kierownictwem adw. Piotra Domańskiego, zaangażowane jest w świadczenie pomocy prawnej na łamach gazety Nowości. Nie sposób wymienić wszystkich osób uczestniczących w projekcie. W gronie wyróżnionych znaleźli się między innymi: adw. Aleksandra Chołub, adw. Andrzej Pazdyga, adw. Adam Kozioziembski, adw. Filip Węgierski. Wyżej wymienieni doskonale rozumieją dzisiejszą rzeczywistość, są pełnymi pasji młodymi ludźmi, którzy pragną właściwie spożytkować swoje umiejętności- efektem czego jest nagroda „Kryształowego Serduszka”.

Warto przypomnieć, iż adwokaci we współpracy z toruńskimi Nowościami nieodpłatnie, odpowiadają na pytania prawne czytelników już od roku listopada 2013 roku, rozwiązując tym samym problemy czytelników, których nie stać na wizytę w kancelariach adwokackich celem uzyskania porady prawnej. W tym okresie ukazało się już blisko 100 porad prawnych dotyczących najróżniejszych, najpilniejszych życiowych spraw.

Rozdanie nagród przebiegało w miłej i uroczystej atmosferze. Wśród gości gali nie zabrakło ważnych dla naszego miasta i regionu postaci.  Szczególne podziękowania nasi Wyróżnieni otrzymali od Wicewojewody Kujawsko-Pomorskiego, Pani Elżbiety Rusielewicz a także Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Pana Piotra Całbeckiego. W uroczystości uczestniczyli także Dziekan i rzecznik Prasowy ORA w Toruniu.

W imieniu laureatów nagrody Kryształowego Serduszka przemowę wygłosił adwokat Piotr Domański, który podkreślił, iż nagroda ta jest podziękowaniem dla wszystkich adwokatów, którzy udzielili i udzielają pomocy najbardziej potrzebującym na co dzień i wskazywał, iż pomoc najuboższym jest  jedną z podstawowych misji polskiej palestry.

Wyróżnienie w postaci Kryształowego Serduszka jest powodem do dumy i dużej satysfakcji a obecność wśród laureatów stanowi niekwestionowany dowód osiągniętego sukcesu. Stanowi zarazem potwierdzenie zasług toruńskich adwokatów dla rozwoju działalności charytatywnej w Kujawsko-Pomorskim.

Życzę wszystkim wyróżnionym a także wszystkim osobom zaangażowanym w projekt, wytrwałości i kreatywności w przygotowaniu kolejnych inicjatyw społecznych.

 

Dziekan ORA w Toruniu
adw. Wiktor Indan - Pykno

KALENDARIUM

Sprawdź jakie wydarzenia czekają Cie w najbliższym czasie
Maj 2019
PON WT ŚR CZW PT SOB NIE
12345
6789101112
1314
1. ostatnie pożegnanie kolegi adwokata Mariana Paulusa
15
16171819
20212223242526
2728293031

Adwokatura Toruń

trwa wgrywanie strony Adwokatura Toruń...